Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Zasady współpracy

 
 
 Szanowni obecni i przyszli słuchacze SJO „VICTORIA”

Cieszymy się bardzo, że zdecydowaliście się na podjęcie nauki języka w naszej szkole. Przed nami okres intensywnej współpracy i aby układała się jak najlepiej, zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi wskazówkami ułatwiającymi nam naszą współpracę.

   Szkoła językowa to miejsce, które warto wybrać ze szczególną starannością. Trzeba zastanowić się, jakie walory świadczą o rzeczywistej wartości instytucji, której pragniemy powierzyć zadanie nauczenia nas - lub naszych dzieci - języka (dotąd) obcego.

   Zaufania godna jest szkoła, której kadra jest doświadczona i nie obiecuje ultra szybkich sukcesów bez wysiłku ze strony słuchacza. Głównym wyznacznikiem jakości szkoły jest efektywność nauczania. Mając na uwadze ten priorytet dokonuje się wyboru właściwych metod i środków nauczania, programów i podręczników, oraz dostosowuje się tok procesu dydaktycznego do oczekiwań i możliwości poszczególnych uczniów.

   Obdarzamy każdego słuchacza szacunkiem i życzliwością. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, jednocześnie delikatnie je modelując. Dzięki temu osiągamy doskonałe rezultaty zarówno w nauczaniu dorosłych, jak i dzieci. Do tego dodajmy jeszcze doskonałą lokalizację w bezpiecznym centrum miasta, przejrzyste warunki uczestnictwa i korzystne zasady płatności.

   Wszystko to ma na celu stworzenie optymalnych warunków do przeprowadzenia rzetelnych i efektywnych zajęć oraz wyposażenie Was w umiejętności praktycznego używania języka obcego co bez wątpienia przydaje się w funkcjonowaniu w dzisiejszych realiach edukacyjnych, społecznych czy zawodowych. Niemniej jednak, nie możecie zapominać o tym, że na cały proces nauczania składa się w przeważającej części Wasza własna pracy. Pamiętajcie, że również zmotywowana postawa, czyli rzetelne przygotowywanie się do zajęć, podążanie za wskazówkami lektora oraz chęci do współpracy są niezbędne, aby nasza współpraca była owocna. 

Aktualności
Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 21-22
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆

W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH