Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Organizacja pracy

   Naszą dewizą są małe grupy i indywidualne podejście. Chętnie wprowadzamy elementy gier i zabaw ale jesteśmy też wymagający, co ma pomóc zmobilizować do pracy. Nie ma cudownych metod które pozwolą przyswoić język bez żadnego wysiłku. W trakcie nauki uczestnicy piszą sprawdziany, prace pisemne i domowe, a na koniec roku test z całości materiału. Informacje o postępach dziecka rodzice mogą na bieżąco uzyskać kontaktując się z lektorem. Na koniec roku wszyscy otrzymują świadectwo ukończenia kursu.


   Do dyspozycji słuchaczy VICTORII są komfortowe, utrzymane w miłym, kameralnym klimacie sale. W przerwie między zajęciami można skorzystać z mini baru z kawą i herbatą. roku wszyscy otrzymują świadectwo ukończenia kursu.

 

   Prosimy o punktualne przybywanie na zajęcia. W przypadku dłuższych nieobecności prosimy  o taką informację kierowaną do lektora, sekretariatu osobiście lub telefonicznie. 

Aktualności
Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 21-22
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆

W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH