Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Metody nauczania

   Metody jakie stosujemy to synergia różnych podejść i technik bazujących na najnowszych informacjach z zakresu metodyki nauczania języków obcych i czerpiących z takich dziedzin neurodydaktyka, coaching czy psychologia. Dzięki otwartości  i nieograniczaniu się do jednej metody, proces nauczania i zdobywania nowych umiejętności językowych przez słuchaczy odbywa się w sposób przyjazny i przyjemny, a więc skuteczny.

   W oparciu o doświadczenie i wiedzę, nasi lektorzy wdrażają własne autorskie podejścia dostosowane do zainteresowań, potencjału i możliwości ucznia. Na bieżąco tworzą materiały dydaktyczne, opracowują innowacyjne plany lekcji i projektują  nowatorskie narzędzia dydaktyczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze strony naszych słuchaczy, ale także ze strony metodyków, lektorów i nauczycieli z całej polski.

 

 


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
Foto
Aktualności
Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 21-22
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆

W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH