Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
O szkole

Szanowni słuchacze SJO „VICTORIA”

Cieszymy się bardzo, że zdecydowaliście się na podjęcie nauki języka w naszej szkole. Przed nami okres intensywnej współpracy i aby układała się jak najlepiej, zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi wskazówkami ułatwiającymi nam współpracę.

SPRAWY FORMALNE

Jeśli macie pytania czy wątpliwości dotyczące kwestii organizacyjnych, formalnych czy finansowych, zapraszamy do sekretariatu, który znajduje się na II piętrze głównego budynku szkoły. Możecie także kontaktować się z nami telefonicznie od poniedziałku do czwartku. Jesteśmy dostępni pod numerem
77 460 63 80 w godzinach od 14:30 do 20:00. Jeśli nurtują Was inne pytania, kierujcie je do lektorów oraz  pracownika sekretariatu. 

NAUCZYCIELE I METODY NAUCZANIA

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia, w których uczestniczycie były na najwyższym poziomie. Nasi lektorzy to doświadczone osoby, które ustawicznie się dokształcają i dla których wykonywany zawód jest jednocześnie życiową pasją. Metody jakie stosujemy to synergia różnych podejść i technik nauczania wykorzystujących elementy neurodydaktyki, coachingu czy psychologii, dzięki którym proces zdobywania nowych umiejętności językowych odbywa się w sposób przyjazny i przyjemny dla Was. Nasze sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt wspomagający uczenie się poprzez wykorzystywanie ciekawych i rzeczywistych materiałów do nauki języka. Współpracujemy z największymi wydawnictwami na rynku takimi jak PEARSON, Macmillan czy MM Publications, a nasza szkoła objęta jest patronatem Stowarzyszenia PASE, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Wszystko to ma na celu stworzenie optymalnych warunków do przeprowadzenia rzetelnych i efektywnych zajęć oraz wyposażenie Was w umiejętności praktycznego używania języka obcego co bez wątpienia przydaje się w funkcjonowaniu w dzisiejszych realiach edukacyjnych, społecznych czy zawodowych.

Niemniej jednak, nie możecie zapominać o tym, że na cały proces nauczania składa się w przeważającej części Wasza własna pracy. Pamiętajcie, że również zmotywowana postawa, czyli rzetelne przygotowywanie się do zajęć, podążanie za wskazówkami lektora oraz chęci do współpracy są niezbędne, aby nasza współpraca była owocna.

NIEOBECNOŚCI


Prosimy o punktualne przybywanie na zajęcia. W przypadku dłuższych nieobecności prosimy  o taką informację kierowaną do lektora, sekretariatu osobiście lub telefonicznie.

Poza bardzo dobrymi wynikami w nauce, regularne uczestniczenie w zajęciach będzie gratyfikowane.

 

Miłej nauki.

Zespół SJO „VICTORIA” 

Aktualności
Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 21-22
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆

W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH