Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Berlin i Poczdam

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Trasa: Berlin, Poczdam, pałace i ogrody Sanssouci oraz Tropikalna Wyspa

Termin:  do uzgodnienia
Cena:  689 zł

Ramowy program imprezy

 

Dzień 1: Wyjazd z.........   o 5.00 (dokładna godzina i miejsca do ustalenia)  Przejazd do Berlina, zwiedzanie miasta: Aleja Unter den Linden, Brama Brandenburska, miejsce przebiegu Muru Berlińskiego, Kolumna Zwycięstwa, Alexanderplatz, Ratusz, Katedra, Zamek Charlotenburg. Czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja.  Nocleg.

Dzień 2: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Berlina w tym Reichstag (ew. wjazd na kopułę). Przejazd do Poczdamu. Krótkie zwiedzanie Poczdamu i spacer po wspaniałych ogrodach kompleksu pałacowego Sanssouci (wpisanego na listę UNESCO) gdzie znajduje  się m/innymi rokokowy Pałac Hohenzollernów oraz  imponujący Nowy Pałac którego rozmiary oraz barokowy wygląd dawały wyraz potęgi Prus po wojnie siedmioletniej. Zwiedzanie Nowego Pałacu z przewodnikiem (wymaga wcześniejszej rezerwacji). Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. Dla wytrwałych po kolacji zabawa w jednej z berlińskich dyskotek.

Dzień 3: Śniadanie Po śniadaniu program alternatywny: Grupa 1 - dalsze zwiedzanie Berlina (pieszo): Muzeum Pergamonu m/innymi ze zbiorami egipskimi i popiersiem słynnej Nefretete, ołtarzem z Pergamonu, drogą procesyjną bogini Isztar. Po zwiedzaniu muzeum spacer po klasycystycznym Berlinie: Nowy Odwach, budynek Opery, Katedra Św. Jadwigi., czas wolny i możliwość indywidualnego wjazdu na wieżę telewizyjną (koszt ok. 10 euro). Grupa 2 - przejazd „na Tropikalną Wyspę” – największą w Europie  pływalnię pod dachem. Budowla ma 360 m długości, 210 m szerokości i 107 m wysokości! Wśród rozlicznych basenów z czystą ozonowaną wodą, plaż z piaskiem (na których może jednocześnie przebywać kilka tysięcy osób) i przebogatą tropikalną roślinnością, grot i lagun, prezentowane są przez cały czas różnorodne występy. Komfort plażowania i pobytu dają rozstawione wokół basenów  miejsca przy stolikach (5000), a także stała temperatura powietrza ok. 28 stopni przy wilgotności  ok. 50%.

Po relaksie i wypoczynku powrót do Berlina po grupę 1 i wspólny wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do …........ ok.  23.00.

Uwaga: Program imprezy jest ramowy i  kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

 
Świadczenia:
  • 2 x  nocleg w hotelu **/***, pokoje 2 osobowe z łazienkami i wc
  • 2 x śniadanie, 2 x  obiadokolacja
  • przejazd luksusowym autokarem ( klimatyzacja, video, barek, toaleta)
  • opieka pilota – przewodnika , przewodnik miejscowy w Poczdamie
  • ubezpieczenie NNW  + KL +CP

Cena nie zawiera: 
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Pergamon ok. 8 euro, Nowy Pałac i ogrody Sanssouci  ok. 12 euro), Tropikalna Wyspa 20 euro. Kwotę tą doliczymy do cen  imprezy wg faktycznie poniesionych kosztów po realizacji imprezy (zależnie od składu uczestników, zniżki grupowe itp.). Istnieje też możliwość wypłaty każdemu kwoty np. 20 euro na obiad we własnym zakresie w Berlinie lub na Tropikalnej Wyspie.

Aktualności
Certyfikat Agent Prestiżowy Itaka
Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy CERTYFIKAT AGENTA PRESTIŻOWEGO ITAKI
Dziękujemy Wam drodzy klienci bo to w dużej mierze Wasza zasługa .Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 2023/2024
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆
W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH