Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Budapeszt 3 dni

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Budapeszt to stolica Węgier, nie bez powodu uważana za jedną z najpiękniejszych w Europie. Magiczne miasto, które warto odwiedzić. Leży nad rzeką Dunaj, która dzieli go na dwie części prawobrzeżną, pagórkowatą Budę i lewobrzeżny, nizinny Peszt. Budapeszt to miasto zachwycające mnóstwem zabytkowych budowli, dobrze zagospodarowanymi brzegami Dunaju czy masą atrakcji kulturalno-rozrywkowych.

Termin: do ustalenia
Cena:  629 zł  
                                           
Ramowy program imprezy

Dzień 1:Wyjazd z ….....  o 5.00 (dokładna godzina i miejsca wsiadania do ustalenia). Przejazd przez Czechy i Słowację. Przyjazd do Budapesztu w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie miasta: Opera, Parlament, Bazylika Św. Stefana z narodową relikwią Węgier. Czas wolny.  Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Po kolacji rejs statkiem po Dunaju z przepiękną wieczorną panoramą miasta. Nocleg.

Dzień 2: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta: Góra Gellerta z pomnikiem męczennika Węgier – biskupa Gellerta. Wjazd na wzgórze zamkowie i zwiedzanie: Stare Miasto, Kościół Macieja, Baszty Rybackie, Zamek Królewski.  Zwiedzanie Placu Bohaterów z zamkiem Vajdahunjad i kaplicą z Jak.  Dla wszystkich chętnych fakultatywnie pobyt w rewelacyjnych basenach (kąpielisko Szechenyego) z gorącymi wodami termalnymi (dla  osób które nie skorzystają z basenów pobyt w galerii sztuk pięknych, ZOO lub lunaparku). Obiadokolacja z programem folklorystycznym i winem. Przejazd do hotelu.  Nocleg.

Dzień 3: Śniadanie. Wyspa Św. Małgorzaty z ruinami klasztoru Dominikanek.  Spacer po wyspie. Przejazd na zakole Dunaju. Po drodze ruiny rzymskiej prowincji Aquincum. Przejazd do Szentendre (po drodze krótki postój w Wyszechradzie – ruiny zamku i panorama na zakole Dunaju) i zwiedzanie miasteczka: zabytki i muzeum marcepana. Przejazd do Esztergomu, krótkie zwiedzanie miasteczka, miejsca koronacji Św. Stefana, nawiedzenie największej na Węgrzech Bazyliki (5 co do wielkości na świecie). Obiad w regionalnej csardzie węgierskiej leżącej tuż nad brzegiem Dunaju W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do …............ późnych godzinach wieczornych.

Uwaga: Program imprezy jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Świadczenia:
  • zakwaterowanie w hotelu 2/3*  w Budapeszcie, pokoje 2 osobowe z łazienkami i wc
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje (jedna z programem folklorystycznym i winem), 1 x obiad
  • przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, barek, video, WC)
  • opieka pilota – przewodnika,
  • ubezpieczenie NNW i KL,
  • podatek VAT
Cena nie obejmuje: Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na baseny termalne. .Na całość należy przeznaczyć ok. 5000 HUf (80 zł)
Aktualności
Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 2024/2025
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆
W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

Certyfikat Agent Prestiżowy Itaka
Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy CERTYFIKAT AGENTA PRESTIŻOWEGO ITAKI
Dziękujemy Wam drodzy klienci bo to w dużej mierze Wasza zasługa . 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH