Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Wiedeń i Budapeszt

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Termin: do ustalenia
Cena: 699 zł

Ramowy program imprezy:

1 dzień: Wyjazd z ... (do ustalenia), przejazd do  Wiednia, po przyjeździe panorama miasta ze wzgórza Kahlenberg, przejazd przez Grinzing – wioskę winiarzy, a następnie zwiedzanie  miasta z przewodnikiem miejscowym: przejazd obwodnicą miasta (Ringiem). Opera, Parlament, Katedra Św. Stefana, Graben, Hofburg – dawna rezydencja Habsburgów, Schoenbrunn – letnia rezydencja Marii Teresy, spacer po ogrodach, Karlskirche – najpiękniejszy barokowy kościół Wiednia. Chwila czasu wolnego na wiedeńską kawę i tort Sachera (we własnym zakresie). Przejazd do Budapesztu. Po przyjeździe - zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Rejs statkiem po Dunaju w niesamowitej scenerii oświetlonego miasta. Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie miasta: Opera, Parlament, Bazylika Św. Stefana, Góra Gellerta, Stare Miasto, Kościół Macieja, Baszty Rybackie, spacer do Bramy Wiedeńskiej. Przejście na Zamek na Budzie, zwiedzanie. Przejazd na  Plac Bohaterów z Pomnikiem Arpada i postaciami najsłynniejszych węgrów, z zamkiem Vajdahunjad. Dla chętnych alternatywnie pobyt w: rewelacyjnych basenach z wodami termalnymi (kąpielisko Szecheniego, płatne we własnym zakresie), Muzeum Sztuk Pięknych, Lunaparku, Centrum Handlowym lub spacer po zabytkowym centrum miasta. Powrót do hotelu. O 19.00 wyjazd na kolację z programem folklorystycznym i winem w piwnicy win lub w csardzie węgierskiej. Wieczorny objazd oświetlonego miasta. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd na zakole Dunaju. Po drodze ruiny rzymskiej prowincji Aquincum. Przejazd do Szentendre, zwiedzanie miasteczka: zabytki, muzeum marcepana. Przejazd do Esztergomu, krótki pobyt i zwiedzanie jednej z największych w Europie bazylik. Obiad w spaniałym węgierskim klimacie w naddunajskiej csardzie w Esztergomie. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną.

Uwaga: Program imprezy jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Świadczenia ujęte w cenie:

  • przejazdy komfortowym autokarem ( klimatyzacja, toaleta, barek, video)
  • 2 x nocleg w hotelu ***,  pokoje 2,3 osobowe z łazienkami i wc (1  w Brnie lub okolicy, 1 w Budapeszcie)
  • 2 x śniadanie,  2 x obiadokolacja w tym jedna z  programem folklorystycznym i winem, 1 x obiad
  • ubezpieczenie KL+CP, NNW, BP,
  • opieka pilota-przewodnika, przewodnicy miejscowi, miłe niespodzianki

Cena nie obejmuje: ewentualnych biletów wstępu w Wiedniu: Schoenbrunn – 11 euro. Hofburg skarbiec – 10 euro, Parlament – 5 euro, Katedra – 5 euro, kąpielisko Szecheniego – ok. 3500 HUF  (ok. 50 zł), rejs statkiem – 5 euro

Aktualności
Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 2024/2025
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆
W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

Certyfikat Agent Prestiżowy Itaka
Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy CERTYFIKAT AGENTA PRESTIŻOWEGO ITAKI
Dziękujemy Wam drodzy klienci bo to w dużej mierze Wasza zasługa . 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH