Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Bratysława i Wiedeń

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Termin: do ustalenia
Cena: 599 zł
 
Ramowy program imprezy

1 dzień: Wyjazd z: ……….. w kierunku Ziliny na Słowacji a następnie do Pieszczan – najsłynniejszego Słowackiego uzdrowiska. Krótki spacer po parku zdrojowym i po mieście. Przejazd do stolicy Słowacji – Bratysławy. Zakwaterowanie w hotelu. 15.00 – 18.30  zwiedzanie Bratysławy: wzgórze Zamkowe ze słynnym zamkiem z początków XI wieku, Katedra Św. Marcina, Stare Miasto z Ratuszem, licznymi kamienicami i kościołami (franciszkański i jezuicki), ulice Kapitulska, Michalska i Pańska, Nadbrzeże. O 19.30 Obiadokolacja. Po obiadokolacji dla chętnych fakultatywne wyjście do dyskoteki Harley – Davidson (http://www.harley.sk). Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem,  przejazd obwodnicą (Ringiem). Opera, Katedra Św. Stefana, Zegar Figuralny oraz ulica Graben, Hofburg – dawna rezydencja Habsburgów, secesja wiedeńska,  Schoenbrunn – letnia rezydencja Marii Teresy (zwiedzanie sal cesarskich), spacer po ogrodach. Czas wolny na kawę i tort Sachera (we własnym zakresie), oraz spacer  po centrum miasta. Powrót do hotelu na Słowacji. Obiadokolacja z muzyką i winem w jednej ze słynnych piwnic winnych na Szlaku Win Małokarpackich.  Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Wiednia i dalsze zwiedzanie miasta: Belweder – pałac księcia Sabaudzkiego, Karlskirche – najpiękniejszy barokowy kościół Wiednia, Hundertwasserhaus – ekscentryczna a zarazem obrazowa zabudowa. Czas wolny. Przejazd przez Grinzing – wioskę winiarzy na obiad z  kuflem wina.  Przejazd na Kahlenberg – panorama Wiednia, Kościół Św. Józefa.  Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do ……….. w godzinach nocnych.

Uwaga: Program imprezy jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Świadczenia:
  • 2 noclegi w hotelu ***, pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami i wc
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje w tym jedna z muzyką i winem, kufel wina na Grinzingu,
  • przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, barek, video, WC),
  • opieka pilota - przewodnika,
  • przewodnik miejscowy w Wiedniu i Bratysławie,
  • ubezpieczenie KL, NNw i CP
Aktualności
Certyfikat Agent Prestiżowy Itaka
Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy CERTYFIKAT AGENTA PRESTIŻOWEGO ITAKI
Dziękujemy Wam drodzy klienci bo to w dużej mierze Wasza zasługa .Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 2023/2024
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆
W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH