Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Budapeszt 2 dni

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Budapeszt to stolica Węgier, nie bez powodu uważana za jedną z najpiękniejszych w Europie. Magiczne miasto, które warto odwiedzić. Leży nad rzeką Dunaj, która dzieli go na dwie części prawobrzeżną, pagórkowatą Budę i lewobrzeżny, nizinny Peszt. Budapeszt to miasto zachwycające mnóstwem zabytkowych budowli, dobrze zagospodarowanymi brzegami Dunaju czy masą atrakcji kulturalno-rozrywkowych.

Termin: do uzgodnienia
Cena:  399 zł                                             
Ramowy program imprezy
1 dzień: Wyjazd z …................. (miejsce do ustalenia) o 3.00. Przejazd przez Czechy i Słowację do Budapesztu. Przyjazd w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie miasta: Opera, Parlament, Bazylika Św. Stefana z narodową relikwią Węgier. Zwiedzanie Placu Bohaterów z postaciami najwybitniejszych Węgrów, z zamkiem Vajdahunjad i kaplicą z Jak.  Dla wszystkich chętnych fakultatywnie pobyt w rewelacyjnych basenach (kąpielisko Szechenyego) z gorącymi wodami termalnymi (dla  osób które nie skorzystają z basenów pobyt w galerii sztuk pięknych, ZOO lub lunaparku).  Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja z miłą niespodzianką. Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta: Góra Gellerta z pomnikiem męczennika Węgier – biskupa Gellerta. Wjazd na wzgórze zamkowie i zwiedzanie: Stare Miasto, Kościół Macieja, Baszty Rybackie, Zamek Królewski.  Przejazd na Wyspę Św. Małgorzaty z ruinami klasztoru Dominikanek.  Spacer po wyspie. Przejazd na zakole Dunaju  (po drodze ruiny rzymskiej prowincji Aquincum) do Szentendre, zwiedzanie miasteczka: zabytki, muzeum wina, muzeum marcepana. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do …......... w godzinach nocnych (ok. 1.00).

Uwaga: Program imprezy jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Świadczenia:
  • zakwaterowanie w hotelu 2/3* w Budapeszcie, pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami
  • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja z miłą niespodzianką
  • przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, barek, video, WC)
  • opieka pilota – przewodnika,
  • ubezpieczenie KL+CP, NNW, BP
  • podatek VAT
Cena nie obejmuje: Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na baseny termalne. Na całość należy przeznaczyć ok. 5000 HUF.
Aktualności
Certyfikat Agent Prestiżowy Itaka
Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy CERTYFIKAT AGENTA PRESTIŻOWEGO ITAKI
Dziękujemy Wam drodzy klienci bo to w dużej mierze Wasza zasługa .Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 2023/2024
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆
W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH