Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Wiedeń i Morawsk Kras 3 dni

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Termin: do ustalenia
Cena:  699 zł

Ramowy program imprezy:

1 dzień: Wyjazd z …......... o 5.30 (miejsce do ustalenia), przejazd do Ołomuńca, zwiedzanie: Katedra Św. Wacława, Pałac Arcybiskupi, Kaplica J. Sarkandra, Rynek z Ratuszem i zegarem wnękowym. Przejazd do Brna, centrum Południowych Moraw i zwiedzanie historycznego centrum miasta (Stary Ratusz, „brneński smok”, klasztor Kapucynów z kryptą, Katedra Św. Piotra i Pawła), Twierdza Spilberk – więzienie narodów. Przejazd na zwiedzanie jaskiń na Morawskim Krasie (wejście do jaskini Macochy, przejazd kolejką linową do przepaści, przejazd łódkami podziemną rzeką). Przejazd do hotelu w Brnie lub okolicy, zakwaterowanie w hotelu *** w Brnie lub okolicy. Obiadokolacja z zabawą przy muzyce (DJ) i nieograniczoną konsumpcją piwa i wina. Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Wiednia, po przyjeździe zwiedzanie  miasta z przewodnikiem miejscowym: przejazd obwodnicą miasta (Ringiem). Opera, Parlament, Katedra Św. Stefana, Graben, Hofburg – dawna rezydencja Habsburgów. Schoenbrunn – letnia rezydencja Marii Teresy, spacer po ogrodach, Belweder – pałac księcia Sabaudzkiego, Karlskirche – najpiękniejszy barokowy kościół Wiednia. Czas wolny na wiedeńską kawę i tort Sachera (we własnym zakresie). Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Wiednia, dalsze zwiedzanie: wiedeńska secesja, Hundertwasserhaus. Przejazd na Kahlenberg – wzgórze z Kościołem Św. Józefa i kaplicą Jana III Sobieskiego. Przejazd przez Grinzing – wioskę winiarzy. W miarę możliwości czas wolny na kufel wina w jednej ze słynnych winiarni (we własnym zakresie).  W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do …......... ok. 23.30.

Uwaga: Program imprezy jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Świadczenia ujęte w cenie:
  • przejazdy komfortowym autokarem ( klimatyzacja, toaleta, barek, video)
  • 2 x nocleg w hotelu ***,  pokoje 2,3 osobowe z łazienkami i wc ( w Brnie lub okolicy)
  • 2 x śniadanie,  2 x obiadokolacja w tym jedna z zabawą przy muzyce (DJ) i nieograniczoną konsumpcją piwa i wina
  • bilety wstępu do Jaskini Macochy na Morawskim Krasie (pociąg, wstęp do jaskini, przejażdżka łódkami podziemną rzeką, kolejka linowa)
  • ubezpieczenie NW+KL+CP, opieka pilota-przewodnika, przewodnicy miejscowi, miłe niespodzianki
Cena nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w Wiedniu (ok. 30 euro)
Aktualności
Certyfikat Agent Prestiżowy Itaka
Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy CERTYFIKAT AGENTA PRESTIŻOWEGO ITAKI
Dziękujemy Wam drodzy klienci bo to w dużej mierze Wasza zasługa .Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 2023/2024
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆
W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH