Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Karkonosze i Drezno

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Karkonosze to jedne z najpiękniejszych gór w Polsce. Są one także najwyższym pasmem górskim Sudetów. Ich grzbiet główny jest od dawien dawna granicą Śląska oraz Czech. Ciągnie się ponad 36 km, od Przełęczy Szklarskiej na granicy z Górami Izerskimi na zachodzie po Przełęcz Okraj na granicy z Rudawami Janowickimi na wschodzie. Karkonosze wiążą się z licznymi legendami o Duchu Gór - Karkonoszu, zamieszkującego ten teren już w czasach wczesnego średniowiecza. Postać Liczyrzepy, bo tak często się określa Karkonosza przypomina jelenia z diabelskim ogonem i koźlimi kopytami. Istnieje jeszcze inny wizerunek stwora - to strzec podpierający się kijem, najczęściej w myśliwskim ubraniu.

Termin:  do ustalenia
Cena: 389 zł

Ramowy program imprezy:

1 dzień: Wyjazd z ….......... o 6.00 (dokładna godzina i miejce do ustalenia). Przejazd do Szklarskiej Poręby. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem, piesza wycieczka  na trasie: wodospad Szklarki, Chybotek, Grób Karkonosza i Złoty Widok, czas wolny w  Szklarskiej Porębie. W miarę możliwości wypad do pobliskiego czeskiego Harrachova. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu.  Korzystanie z infrastruktury rekreacyjnej hotelu (do dyspozycji w cenie - basen, sauna, jacuzzi, bilard, tenis stołowy). Obiadokolacja z zabawą przy muzyce. Nocleg.

2 dzień:  Śniadanie. O 7.00 wyjazd do Drezna stolicy Saksonii, miasta przebogatego w zabytki o niepowtarzalnym uroku, gdzie podczas spaceru można też spotkać miejsca związane z wybitnymi Polakami (tu pisał Mickiewicz III część Dziadów, tu tworzył Kraszewski). Zwiedzanie: Pałac Zwinger, spacer po starówce – Semperoper, Hofkirche, Residenzschloss. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną ok. 18.00.  Przyjazd do …..........  ok. 23.30.

Uwaga: kolejność realizacji poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

Świadczenia ujęte w cenie:

  • 1 x nocleg w hotelu 3*, pokoje 2 osobowe z łazienkami i wc
  • 1 x śniadanie,  1 x  obiadokolacja z zabawą przy muzyce
  • przejazdy komfortowym autokarem (klimatyzacja, toaleta, barek, video)
  • bilety wstępu do Karkonoskiego Parku Narodowego,
  • korzystanie z infrastruktury rekreacyjnej hotelu (basen, sauna, jakuzzi, obiekty i gry sportowe),
  • opieka pilota-przewodnika, przewodnik miejscowy,
  • ubezpieczenie KL+CP, NNW, BP
Cena nie zawiera:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w Dreźnie (ok. 12 euro)

 

Aktualności
Certyfikat Agent Prestiżowy Itaka
Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy CERTYFIKAT AGENTA PRESTIŻOWEGO ITAKI
Dziękujemy Wam drodzy klienci bo to w dużej mierze Wasza zasługa .Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 2023/2024
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆
W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH