Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Lwów

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Lwów jest miastem niezwykłym: pełno tu brukowanych ulic, miłych zaułków, kolorowych kamieniczek. Dla Polaków to często miasto obarczone mitem kresowości z towarzyszącymi mu nostalgicznymi tęsknotami. Lwów to także jedno z najbogatszych miast znajdujących się na terenie współczesnej Ukrainy, najbogatszych odnośnie do zachowanych tam zabytków historycznych i architektonicznych.

Termin: do ustalenia
Cena: 595 zł

Ramowy program imprezy

1 dzień: Wyjazd z …...... o godz. 3.00 (miejsca do ustalenia). Przejazd do Lwowa. Po przyjeździe w zależności od czasu przyjazdu zwiedzanie Lwowa: Prospekt Swobody – miejsce manifestacji politycznych i parad wojskowych, Lwowski Teatr Opery i Baletu, Plac i pomnik Mickiewicza. Czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dla chętnych wieczorny spacer  po mieście.  Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta: Wysoki Zamek – panorama miasta z kopca Unii Lubelskiej, Katedra greko-katolicka Św. Jura, Rynek  i ulice Starego Miasta z  Katedrami:  Łacińską  i Ormiańską,  Ratuszem, Kaplica Boimów- pomnik architektury i rzeźby manierystycznej, klasztor Dominikanów, Arsenał Miejski i Królewski, Cerkiew Wołoska, klasztor Bernardynów. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja z programem regionalnym (tradycyjny lwowski wieczór folklorystyczny: kuchnia, muzyka, zabawa). Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie miasta: Dworzec kolejowy, Cmentarz Łyczakowski z cmentarzem Orląt Lwowskich, skansen architektury ludowej (w tym zabytkowe drewniane cerkwie). Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do …......... w późnych godzinach wieczornych.

Uwaga: Program imprezy jest ramowy i kolejność zwiedzanie poszczególnych miejsc i obiektów może ulec zmianie.

Świadczenia ujęte w cenie:

  • przejazdy komfortowym autokarem (klimatyzacja, toaleta, barek, video)
  • 2 noclegi w hotelu, pokoje 2,3 osobowe z łazienkami i wc
  • 2 x śniadanie,  2 x obiadokolacja - w tym jedna z programem regionalnym
  • ubezpieczenie KL+CP, NNW, BP
  • opieka pilota,
  • przewodnik we Lwowie
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
Aktualności
Certyfikat Agent Prestiżowy Itaka
Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy CERTYFIKAT AGENTA PRESTIŻOWEGO ITAKI
Dziękujemy Wam drodzy klienci bo to w dużej mierze Wasza zasługa .Gwarnacja Ubezpieczeniowa Signal Iduna 2023/2024
Pragniemy poinformować Państwa, iż po raz kolejny z rzędu, otrzymaliśmy CERTYFIKAT Turystycznej Gwarancji Ubezpieczeniowej z Signal Iduna.🏅🏆
W związku z tym, w dalszym ciągu, możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. 🌞
Zapraszamy do Biura Podróży Victoria 🙂

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH